Nowości Filmowe


Kipchoge: Ostatni etap
Portret legendarnego biegacza długodystansowego i rekordzisty świata, Eliuda Kipchoge.

HBO HD
Czwartek, 29.09 g. 21:00


Elvis
Historia wieloletniej relacji Elvisa Presleya z Parkerem. Kluczowym elementem opowieści jest jedna z najważniejszych osób w życiu piosenkarza jego żona Priscilla Presley.

HBO HD
Niedziela, 25.09 g. 20:10


Król internetu
Młoda kobieta znajduje sposób na zdobycie internetowej sławy po poznaniu charyzmatycznego mężczyzny.

CANAL+ Premium HD
Sobota, 24.09 g. 21:00


Odwrócona wieża
Gang dziesięcioletniego Kristjana robi wszystko, aby zachować w tajemnicy swój plac zabaw w opuszczonej starej fabryce. Pewnego dnia strażnik ma wypadek i dzieciaki decydują, żeby zatrzymanie mężczyzny jako zakładnika.

HBO HD
Czwartek, 22.09 g. 21:00


Opowieść podręcznej V
June musi zmierzyć się z konsekwencjami zabicia komandora Waterforda. Stara się też na nowo zdefiniować swoją tożsamość i cel. Owdowiała Serena próbuje poprawić swoją pozycję w Toronto, gdy wpływy Gileadu rosną w Kanadzie.

HBO HD
Poniedziałek, 19.09 g. 21:10


Morze drzew
Amerykanin udaje się do lasu w pobliżu góry Fudżi, by odebrać sobie życie. Gdy spotyka Japończyka, rozpoczyna z nim podróż.

Cinemax HD
Niedziela, 18.09 g. 20:30


Morze Północne w ogniu
Na Morzu Norweskim wybucha platforma wiertnicza. Naukowcy próbują dojść do przyczyn tego zjawiska, gdy zdają sobie sprawę, że jest to początek czegoś znacznie poważniejszego.

CANAL+ Premium HD
Sobota, 17.09 g. 21:00


Umma
Amanda i jej córka żyją spokojnym życiem na amerykańskiej farmie. Kiedy jednak szczątki jej zmarłej matki przybywają z Korei, Amanda zaczyna się bać, że pewnego dnia zamieni się we własną rodzicielkę.

HBO HD
Piątek, 16.09 g. 22:00


Gunda
Dokument przedstawia codzienność zwierząt mieszkających na farmie: świni Gundy oraz jej towarzyszy – dwóch krów i jednonogiej kury.

CANAL+ Premium HD
Poniedziałek, 12.09 g. 21:00